úterý 21. června 2016

summer sunshine


Snad to dnes je  poslední stresující věc, která mě čeká. Za chvíli budu obhajovat své klauzurní video, tak jsem nervózní. Jelikož jsem na oboru fotografie, mít jako závěrečnou práci video mi nepřijde moc šťastné. Moje video nemám v seznamu děl, na které jsem pyšná :D ale co už..
 Moje usínání bylo plné myšlenek na to jak následující 3 dny zvládnu. A jestli vůbec.
Včera jsem ještě v 6 ráno měla závěrečnou jízdu v autoškole. Dnes mě čekají už zmíněné obhajoby, po kterých hned utíkám na autobus do Prahy, kam přijedu nejspíš dost pozdě.
Brzy ráno mám focení, potom nějaké pochůzky a hned budu muset zpět do Brna. Tam se rychle sbalit a ve 4 ráno nám letí letadlo na dovolenou. Ach…to je moje spása. 
Fakt jsem strašně ráda, že vypadnu a budu moct vypnout. Konečně budu moct zahodit povinnosti ve škole a nějak zrelaxovat. Musím upřímně říct, že v tom třeťáku, jsem si naložila asi víc, než jsem schopná zvládnout, tak mám pocit, že mě čeká zasloužená dovolená.
Strašně se těším na léto. Kdy se budu věnovat blogu, natáčení, focení, cestování a cvičení. A školní povinnosti budou opomenuty. Jediné co, tak plánuji v letě si pročíst knížky z maturitního seznamu. Tak mi můžete rovnou napsat, jestli jste to taky tak plánovali a jestli to v létě vychází, nebo člověk na to taky odkládá a v září si uvědomí, že nemá nic přečteného :D

Přiznávám, že ačkoli se na dovolenou těším, dost se obávám toho, že tam budu jak utržená z řetězu a začnu se přecpávat. Inu, v all-inclusive to snad ani nejde jinak ne? :D Po každé si říkám.. Nebudu to přehánět, naberu si od všeho trochu, abych se nepřejedla, ale přitom vyzkoušela na co mám chuť. A jak to dopadne? Asi tak, že si „od všeho trochu“ nesete 3 velký talíře.

Mám spíš pocit, že já si své předsevzetí nedávám na nový rok, ale na prázdniny. Jelikož hotel, v kterém teď budu, jsem měla možnost už navštívit, vím, že nabízí skvělý cvičící program. V průběhu dne, máte možnost navštívit hodiny s instruktorem jak Jógy, body-pumping, body balance, pilates atd můžete klasicky do posilovny jak na stroje tak, cardio.
 Vanessčin plán je, chodit brzy ráno na jógu, odpoledne, kdy je největší žár běhat a sem tam posilovat. :D
Snažím se překonat sama sebe, ale vážně se bojím, že to dopadne tak, že ráno, když mi bude zvonit „jóga budík“ bude moje výmluva, že o půl 8 vážně vstávat nebudu, vždyť jsem na dovolené…a postupně to bude u všeho. Toto je asi moje přirozená disciplína na rekreačním pobytu, ale ne! Já se chci fakt hecnout, překonat sama sebe a hlídat si jak porci jídla, tak i svoji lenost. Přesně proto, jsem se rozhodla, že se s vámi o mém týdnu budu sdílet. Nepřemýšlela jsem ještě o formě videa, ale spíš bych to chtěla dávat sem na blog, ať ho i oživím něčím jiným, než jen posty outfity, či kosmetickými novinkami. Co vy na to? 
Můj cíl je motivovat sebe, i vás.
Slíbila jsem si, že v létě budu aktivnější a do blogu dám víc, než jsem schopná normálně ve školním roce. Tak tady začnu.


 Na sobě mám: 
trench coat: F&F 
košile: reserved
kalhoty: zara
boty: miu miu 
kabelka: chanel


Tato forma oblékaní se mi poslední dobou líbí nejvíce. Neříkám, že teniskové období je zamnou, to tedy vůbec ne! Jen se cítím dost pohodlně i v tomhle. Jak už jsem zmínila v předposledním postu, nedávno jsem byla v F&F a objevila jsem tam vážně kousky, které jsem nečekala. Byli skutečně v mém stylu a při zkoušení jsem si úplně představovala, s čím bych to mohla nakombinovat. Byl to hlavně i tenhle trench coat, který je v cihlové barvě. Já osobně oranžovou skutečně nesnáším, ale tenhle kabátek mi ji teda ani nepřipomíná. (možná to je do oranžova jen na fotkách). Klasika, bílá košile a potom kalhoty, které jsem si nedávno koupila v Zaře. Prvně jsem váhala jestli takový classic střih vynosím. Přece jen, nevím jestli se to hodí k mému věku, nosit takový styl kalhot. Ve skutečnosti, tyhle classy kalhoty, jsou extrémně pohodlný, přitom to nevypadá jako legíny nebo tak. Jsou to kostýmové kalhoty, ale z tak strašně pohodlného materiálu, že je nosím opravdu často. Outfit je doplněn černými boty a kabelkou.2 komentáře:

Copyright © 2014 Vaness Loves You , Blogger