čtvrtek 26. května 2016

mom's jeans a konec třeťáku

Dobré páteční ráno.

Je 27. května, to už jsou 4 dny po mých tom, jak jsem oslavila své 18 narozeniny. Teda, zítra ještě plánujeme naší „poslední večeři“ Jelikož můj otec byl na mé narozeniny indisponován, tak si to ještě vynahradíme. Ale asi brzy přijde nějaký ten iPhone post, protože mám v mobilu krásný fotečky z toho kouzelného dne (na který jsem čekala fakt fakt dlouho). Haha. A snad se mi z toho vyklube i nějaké video.


Včera jsem tak přemýšlela ve městě, že vlastně příští rok, v tuto dobu, už budu mít odmaturovnáno . Což je pro mě až nepochopitelný jak ten čas letí. Když mi na gymplu říkali, že to či ono, budu potřebovat vědět na maturitu, nedávala jsem tomu důraz, protože jsem si řekla, že to je za dlouho. Ještě k tomu, mi ten třeťák utíká úplně strašně rychle. Tím zároveň chci pogratulovat všem maturantům co ty zkoušky zvládli.! <3
Nám teď na škole začalo období klauzur, což jsou jakoby pololetní práce na určité téma, které musíme zpracovat, dle našeho oboru. Sama to téma moc nechápu, takže nevím, co bych k tomu dodala. Spíš se přiznám, že se teď věnuji víc blogu a Youtube než své tvorbě, ale teď budu muset zase trošku máknout v té umělecké sféře. Ale stále tu chci být přítomná a aktivní, tam pro změnu držte palce mně.
V tomhle outfitu se cítím velmi dobře. Myslím si, že vyjadřuje skvěle moji nerozhodnost, jestli se obléci víc elegantně, vintage, nebo sportovně. Zvolila jsem syntetický krátký kožíšek, basic bílé triko a mom’s jeans, které jsem hledala velmi dlouho. ne, že by byly mom's jeans vzácnost. Chtěla jsem, ať je to ta pravá džínovina. (už ji naleznete jedině ve vintage obchodech) -  ne žádná wanna be denim materiál. A nakonec, snad nejpohodlnější boty na vysoké platformě a  podpatku co vlastním. Ty jsou z Forever 21.

Tak, budu přidávat a psát…takže nezapomeňte mě sledovat. 
XO
Vaness loves you
4 komentáře:

Copyright © 2014 Vaness Loves You , Blogger