středa 31. května 2017

new in


Dobré středeční ráno Vám přeji! 
Dnes jsem si pro Vás připravila článek o pečujících produktech, které nejvíce zbožňuji a jsou to vážně skvělé vychytávky.. Tak se můžeme do toho rovnou pustit.


Začala bych nejspíš známým Olaplexem. Originální receptura (bez silikonu a minerálních olejů) dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Použitím Olaplex výrazně snížíte poškození vlasů při každém barvení. Dále přípravky napomáhají prodloužit trvanlivost barvy a dodat vlasům potřebnou péči.


Předností přípravků této značky je i to, že fungují prakticky na každém typu vlasů. 
Pro moje často barvené a upravované vlasy to byla jasná volba.


Další vychytávečku, kterou tu mám je tohle vyživující sérum na obočí a řasy. 
Amplifeye® Advanced Lash & Brow fortifier je účinný ve všech 3 fázích růstového cyklu řas i obočí. Toto silné růstové sérum využívá náš exkluzivní Amplifeye Renewal ComplexTM; složený z liposomálních nosicu obsahujících zakapsulované peptidy, bohaté na aminokyseliny, které zanesou až k cibulkám řas a obočí.
Botanické extrakty revitalizují a pěstí řasy i obočí a tím je celkový vzhled oka otevřenější, vetší s mladistvým vzhledem. Sérum proniká přímo do řasové folikuly a účinně působí. Jedná se o speciálně vyvinutý roztok, který obsahuje velice účinný komplex tří peptidů. Tedy řetězců aminokyselin,stavebních kamenů vlasů a řas. Součástí produktu AMPLIFeye Advanced jsou i vitaminy a přírodní výtažky např. ze zeleného čaje, pupalky, jablka a kopřivy.
Roztok se štětečkem nanáší přímo k folikulům, čímž může proniknout skutečně do hloubky samotné cibulky. Řasy i obočí jsou pak viditelně delší, silnější a mají větší objem. Je kompatibilní s Xtreme Lashes prodlouženými řasami.
AMPLIFEYE ADVANCED neobsahuje prostaglandin a je zcela bez chemikálií!
Najdete na webu DermitageA  mojí další láskou (a zvlášť na léto) je tahle nová Trussardi kabelka! Připomíná mi Coachella festival. myslím si, že je to ideální volba na léto. 

Zjednoduš si svůj život -kniha, kterou aktuálně čtu. Konečně mám čas si číst sama pro sebe a nestresovat se tím, jestli vše stihnu do maturity. 
Dámy, určitě jste řešily jak účině a dobře čistit štětce. Kromě toho, že tohle černé mýdlo je skvělé na čištění a odličování...nemůžu říct nic jiného, než velkou pochvalu i co se čištění kosmetických štětečků týče. 
 Revoluční detoxikační péče obsahující čisté rostlinné aktivní dřevěné uhlí, které účinně čistí pokožku od škodlivých látek z nečištěného životního prostředí (jemný prach, smog, kouř, jedy) a zabraňuje agresivním reakcím epidermální vrstvy, které kůži stresují.
Díky silným absorpčním a detoxikačním účinkům Aktivního rostlinného uhlí, tento produkt hluboce čistí pokožku tváře od  škodlivých látek, účinně odstraňovat toxiny, smog životního prostředí a dalších znečišťujících látek. Díky vysokému obsahu extra panenského olivového oleje, má silný hydratační a uklidňující účinek a zároveň protizánětlivé vlastnosti.


A moje největší záchrana! Když se špatně vyspím, nebo mám unavené oči a musím být ráno vážně fresh. Jsou tu tyto gelové polštářky pod oči! MILUJU TO!! 
K okamžitému zklidnění po estetických zákrocích a doplňková péče po operaci horních a dolních víček, laserových ošetření, mikrojehličkování. Intenzívní protivrásková péče díky převratné technologii, uvolňuje účinné látky až při styku s pokožkou.
Balení EyeCell obsahuje 60ks
Žádné komentáře:

Okomentovat

Copyright © 2014 Vaness Loves You , Blogger