neděle 13. března 2016

Soul detoxPosledních pár týdnů bylo pro mě hodně hektických. Vždycky jsem se těšila na víkend s domněnkou, že budu mít další týden míň starostí, protože z uplynulého týdne mě opustilo určitě hodně starostí a povinností, které jsem musela splnit.
Při každém novém dni toho přibývá víc a víc. Nestěžuji si, baví mě to co dělám. Jsem strašně ráda, že studuji to co mě zajímá a  hlavně baví. Při mé práci na nových projektech, jak ve škole tak i v kreativní sféře jsem trochu přestala mít čas na jídlo, nestíhala jsem obědy a ze školy jsem odcházela celkem pozdě. (to je i ten důvod proč na fotkách mám tolik jídla. Bylo nádherný a výborný)
Proto taky když nám táta oznámil, že na jarní prázdniny odjedeme daleko... daleko do tepla, měla jsem slzy v očích.
Ikdyž můj blog je především o módě, neuteču od vděčnosti, kterou mám v srdci. Měla jsem takovou radost!...doteď mám. Jsem dojatá tím jaké rodiče mám, jaké možnosti našim životům dávají. Obrovsky mě inspirují, svojí pílí, snahou, laskavostí a nesobeckostí. Motivují mě i mé sourozence k lepšímu životu, k životu v lásce a v hlubokém poznání smyslu života i v poznání sebe sama.(asi moje nejoblíbenější svačinka) SOUL DETOX
Když žijete v denní rutině, často nemáte čas na sebe. Řešíme milion věcí, které musíme dokončit, objednat, zařídít, dodělat, poslat, zajistit..a zapomínate na to jak je vlastně vám, vaši duši, která je nedílnou součástí nás všech. Staráme se, kdy se najíme, vyspíme a zase ty další „miliony“.
Naše duše postupem času umírá. Naučit se jí očišťovat a obměňovat tak těžké není, ovšem ne vždy na to mám dostatek klidu a času.
Tam to bylo ale jednodušší.
Vděčnost, kterou jsem si uchovávala  srdci ve mě rezonovala natolik, že jsem se radovala z každé věci, kterou jsem tam spatřila, chodila jsem po pláži, po džungli, modlila jsem se a byla jsem dojata životem, stvoření a Bohem samotným. Četla jsem si Slovo, trávila jsem tam čas s lidmi, které miluji (jednoho jsem nechala ještě v Čechách), kteří milují mě, Boha. Užívali jsme si společné momenty, jídlo, moře, krásnu, moře. Neminuly nás ani vtipné i trapné vzpomínky z dětství u společného stolování. 

 čti dálBuďme vděční za to co máme. Sněme a pracujme na tom, po čem toužíme.Žádné komentáře:

Okomentovat

Copyright © 2014 Vaness Loves You , Blogger