pátek 5. ledna 2018

Happy New Year!


Milé čtenářky, je na čase shrnout rok 2017 a dívat se vpřed. Já do roku 2018 vstoupila s brutální chřipkou a až dnes jsem nějak použitelná a zvládnu dát nějakou tu větu dohromady.
V dnešním článku nás budou provázet fotky z Silvestrovského focení pro InConcept magazín, které jsem si ohromně užila.
  
V uplynulém roce jsem zažila asi nejvíce změn v mém životě. Cestování do úžasných destinací a objevování krásy naší Země. Cestování díky modelingu..slzy kvůli modelingu.
Maturita, stěhování do jiného města, rozchod, změna dvou vysokých škol, nespavost. 
Uplynulý rok mě naučil, že se spoléhat nemůžem skoro na nic. Věci dokonale vykreslené v mé hlavě a osoby na které jsem nejvíc spoléhala prostě odešly..a asi to tak mělo být. 
Myslela jsem si, že tento rok bude nejvíc úžasný a moje pohádka vyjde přesně tak jak jsem chtěla. 
I přes špatný věci, šrámy na srdci a zklamaní ze sebe samé... víc a víc si vážím lidí co zůstali nebo naopak přišli a dodali mi novou energii i nový pohled na věc. 
Ikdyž spoustě věcí nerozumím, vím, že příjdu na to, proč se věci vyvinulin tak jak se vyvinuli..a možná na to příjdu v tom nastupujícím roce 😌Každopádně..2018, jsem na tebe ready. Budu se smát co nejvíc můžu, budu plakat když to bude potřeba, budu na dále dělat maximum pro to aby se splnily moje sny, ale zároveň nechávat na Bohu to dotažení dáného snu do konce.  A teď trochu z backstage
Focení probíhalo v hotelu jalta na Václaváku. 
Velkou výhodou fotit v hotelu a brzkého call-timu jsou jejich snídaně.

2 komentáře:

  1. vau, tak ty si fakt krásna <3 veľmi pekné fotky, do nového roka prajem veľa šťastia a krásnych zážitkov ;)

    OdpovědětVymazat
  2. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Kolektivní rozum - Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60 % větší pravděpodobnost ziskovosti

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat

Copyright © 2014 Vaness Loves You , Blogger